AudiAudi A4Haberler

Yeni Audi A4 Fiyatı Belli Oldu! İşte Yeni A4

Audi A4 Tamamen Yenilenmiş...

Alman otomotiv devi Audi’nin orta üst segmentteki otomobili olan A4 yenilendi. Yeni otomobil ülkemizde 45 TFSI benzinli, 40 TDI ve 40 TDI quattro dizel olmak üzere 2 litrelik 3 değişik motor seçeneğiyle satışa sunulmaya başlanmak üzere. Yeni Audi A4’ün başlangıç ücreti ise 403 bin 525 TL olacakmış.

Yeni Audi A4
Yeni Audi A4

Audi’nin bugüne dünya çapında 7,5 milyon adetlik satışa ulaşarak markanın tarihinde en çok satan modeli olan A4 yenilendi.Bu yıl 25’inci yılını kutlayan modelin 5’inci nesli olan Yeni Audi A4 PI, Türkiye genelindeki Audi Yetkili Satıcılarında satışa sunuldu.

Audi A4
Audi A4

Yeni bir tasarım dili ve neredeyse tamamen yenilenen ön yüzü sayesinde, Yeni Audi A4 PI, ilk bakışta daha sportif ve dinamik görünüyor.

Yeni Audi A4 İç Mekan
Yeni Audi A4 İç Mekan

12 değişik dış renk seçeneğine sahip aktüel model, standart hale gelen LED farları ile beraber alınabiliyor. Yeni modelin bir evvelki nesle göre en güncellen bölgesi, bilgi-eğlence sistemin kontrol edildiği Audi MMI birimi. 10.1 inçlik ekran, sürücü ve yolculara akıllı telefonlarından bildik oldukları bir tecrübe sunuyor. Yeni Audi A4 PI, Türkiye’de 45 TFSI benzinli, 40 TDI ve 40 TDI quattro dizel olmak üzere 2 litrelik 3 farklı motor seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı