Mercedes - Benz

Mercedes C Serisi Özellikleri Fiyatı ve inceleme

Aracın Öne Çıkan Özellikleri

Mercedes C Serisi

Mercedes-Benz Yeni C-Serisi, sportif çizgileri, sürekli dört tekerden çekiş sistemi 4MATIC ve EQ-Boost desteğine sahip 184 beygir gücündeki benzinli motoruyla sınırların ötesinde bir sürüş deneyimi sunuyor.

Yenilikler


Yeni C-Serisi Sedan.

Yeni C 180 ve C 200 4MATIC benzinli modelleriyle daha fazla inovasyon ve daha fazla dinamizme kapılarınızı açın.

Güvenlik ve Yardımcı Sistemler


Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

İster trafiğin yoğun olduğu saatte, ister uzun gece sürüşlerinde, isterse bilmediğiniz yollarda olsun, Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Sedan’ınız sizi stresli koşullarda her zaman rahatlatır. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Direksiyonun arkasında geçirdiğiniz zamanı sizin için rahatlama ve enerjinizi yeniden kazanma zamanı hale getiren bu konsept ile gideceğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gidersiniz. 

Diğerlerine çok yaklaşmadan ileriyi görün.

Adaptif Uzun Far Yardımcısı, örneğin karşıdan gelen veya öndeki trafik katılımcılarının gözlerini kamaştırmamak için kısa far, kısmi uzun far ve uzun far arasında otomatik olarak geçiş yapabilir.

Yeni C-Serisi’nin gözleri neredeyse her yerde.

Araca entegre dört bağlantılı kamera farklı park ve sürüş manevralarında olası en iyi görüş için gerçekçi bir çepeçevre bakış sağlar.

Böylelikle sadece pencere çizgisi altındaki engeller görüş alanınızda olmaz; aynı zamanda park ederken ve park yerinden çıkarken de desteklenirsiniz.

Yolcu koltuğunda da emniyet birinci sıradadır.

Yolda hiçbir şey kendinizi tamamen güvende hissetmekten daha önemli değildir. Bu nedenle arka bölümde isteğe bağlı yan hava yastıkları ve dış adaptif kemer gücü sınırlayıcıları sizi korur.

Kazadan önceki süreden faydalanır.

Önleyici yolcu emniyet sistemi, çok sayıda önlem yardımıyla olası bir kazanın yaralanma riskini önemli derecede düşürebilir.

Oldukça yenilikçi: PRE-SAFE® ses, hoparlörlerden bir ses üreterek koruma tepkisini tetikleyebilir. Duyu organınız kendini kısa bir süreliğine kapatır ve böylelikle kendini sesli çarpışma seslerinden korur.

Adaptif Uzun Far Yardımcısı

Sistemi bir kumanda işlemi ile etkinleştirip geniş aydınlatma mesafesinin avantajından faydalanabilirsiniz. Adaptif Uzun Far Yardımcısı, önde giden bir araç veya karşıdan gelen bir araç algılamadığında uzun farı devreye sokar. 

Böylelikle otoyolu veya tehlikeleri daha iyi algılayabilirsiniz. Ayrıca, sürekli olarak kısa fara geçmenize gerek kalmaz.

PARKTRONIC Sistemli Aktif Park Yardımcısı

Dar park boşlukları önünde yaşadığınız stresin yerini üstün rahatlık alsın. PARKTRONIC Sistemli Aktif Park Yardımcısı, yalnızca uygun park yeri bulmakla kalmaz; aynı zamanda bu park yerlerine girme ve çıkmada sizi yönlendirir. Sizi manevra yaparken ve gaz verirken bile destekler.

AGILITY CONTROL (Yürüyen Aksam)

Seçilebilir sönümleme sistemine sahip AGILITY CONTROL (Yürüyen Aksam), dengeli sürüş konforunu ve yüksek sürüş stabilitesini birleştirir. 

Pasif sönümleme sistemi sayesinde her yol yüzeyinde üstün bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarırsınız: Hareketlenme tutumu, sönümleme etkisi ve stabilite sürekli olarak güncel zemine otomatik olarak uyarlanır.

Şerit Takip Paketi

Şerit paketi, yanlışlıkla şeritten çıktığınızda oluşacak olan tehlikelerden sizi korur. Aktif şerit takip yardımcısı ve şeritten çıkma ikazına sahip kör nokta yardımcısından oluşan kombinasyon olası tehlikeleri önceden algılar, görsel ve sesli ikazda bulunur ve asıl şeride geri dönerken tek taraflı fren müdahaleleri ile size destek olur.


Bileşenler

  • Aktif şerit takip yardımcısı
  • Şeritten çıkma ikazına sahip kör nokta yardımcısı

Yeni C-Serisi Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyat Listesi 2019 İmal Yılı

Fiyat listesi güncellenme tarihi : 01/07/2019 

Yeni C 180 Comfort : 309.100 TL

Yeni C 200 4MATIC Exclusive : 390.900 TL

Yeni C 200 4MATIC AMG : 402.400 TL

Yeni C 200 d Comfort : 351.400 TL

Yeni C 200 d Exclusive : 401.800 TL


Yeni C 200 d AMG : 413.400 TL

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı