HaberlerKampanyalarRenault

Renault Kadjar Kampanya

75.000 TL peşinat ve 3.000 TL’den başlayan taksitlerle KADJAR sizleri bekliyor.

Eylül ayında Renault KADJAR kampanya avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli finansman seçenekleri ile tüm yetkili satıcılarımız da sizleri bekliyor. renault kampanya 2019, renault kampanya 2020, renault kampanya ekim, renault kampanya kasım, renault kampanya aralık, renault kampanya ocak 2020, renault kampanyaları

2019 model yılı Kadjar Touch 1.3 TCe 140 Bg modelinin perakende satın alımında uygulanan 175.650 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 75.000 TL’den başlayan peşinat ve yıllık %18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 2.775 TL, ikinci yıl aylık 3.275 TL, üçüncü yıl aylık 3.864 TL ve dördüncü yıl aylık 4.559 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Artan ödeme seçeneği için %1,48 faiz oranı tüm Renault yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve aylık ödeme tutarları ile, tüm versiyonlarda geçerlidir. 

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. 

Kampanya 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha fazla kredi tutarı veya vade seçenekleri sunduğumuz çok avantajlı faiz oranları için tüm Renault yetkili satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz. Sizde sıfır otomobil fiyatları sitemizden diğer araçlara göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı