Volkswagen

Yeni Volkswagen Transporter T6.1 Multivan Teknik Özellikleri

Volkswagen Transporter T6.1 Multivan yeni yüzünü sizlere kendi deneyimlerimle gördüğüm kadarı ile anlatacağım.

Volkswagen Transporter T6.1 Multivan dış tasarımı nasıl olmuş?

Bu aracın ön prfiline baktığımız zaman en belirgin değişiklik farlarının tasarımı ve panjurunun değişmiş olmasıdır bence. Farların içerisinde ledler var ve çok güzel bir görüntüsü var bu ledlerin. Aracın adında T6.1’in anlamı ise 6 neslin 1. ürünü olarak düşünebilirsiniz. Bu araç yenilenmedi sadece makyajlandı. O yüzden ön tasarım hakkında anlatacak pek fazla bir şey yok.

Volkswagen Transporter T6.1 Multivan arka tasarım

Aracın arka tasarımına baktığımız zaman da pek fazla değişiklik olmadığını resimlerden de görebiliyorsunuz. Lakin stop lambalarının grafikleri biraz değişmiş ve daha modern görünüyor. Geri kalan dış hatlar aynı bildiğiniz şekilde.

Elektrikli açılan bagaj kapağı var ve dar bir bagaj alanı olduğunu belirtmeliyim.

Asıl güzellikler iç mekanda

Bu araçta iç tasarımı bize göre biraz farklı. Ülkemize Multivan getirilmiyor. Araçta alışık olmadığımız bir koltuk düzeni var. En arka koltuklar 3 sıra orta koltuklar ise 2 sıra ver birbirinden bağımsız ileri geri kayabiliyor. Ülkemize getirilmeme sebebi tamamen satılmaması. Aslında bu aracın satılmaması imkansız ama 2 bin motor olunca insanımız yüksek vergiden dolayı bu aracı alamıyor ve rağbet görmüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı